Oferta dla deweloperów

Zarządzenie nieruchomością to długofalowy proces, który rozpoczyna się wraz z zakończeniem fazy wykonawczej inwestycji deweloperskiej. Aby ten proces usprawnić, oferujemy strategiczne działania we współpracy z deweloperem. Zadbamy o rzetelne przygotowanie umowy i dopilnujemy jej właściwego wdrożenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla deweloperów!

Twoja udana inwestycja deweloperska

Zarządzanie nieruchomością wybudowaną przez dewelopera, jeszcze przed powstaniem wspólnoty mieszkaniowej, to niełatwy, choć kluczowy moment. Proces ten ma ogromne znaczenie dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania przyszłej wspólnoty. Znając wyzwania, z jakimi mierzą się deweloperzy, wychodzimy z ofertą skierowaną specjalnie dla nich. Kompleksowo, profesjonalnie i rzetelnie dbamy o wszystko – od A do Z. 

Przygotowanie budynku do oddania

Po finalizacji budowy nadchodzi czas na rozpoczęcie zarządzania nieruchomością. Obowiązkiem dewelopera jest doprowadzenie budynku do stanu gotowości do zamieszkania. Wspieramy go w tym zakresie, oferując pomoc m.in. w:

  • kontroli stanu technicznego,
  • zabezpieczeniu dźwigów windowych oraz innych elementów budynków wrażliwych na uszkodzenia w trakcie prowadzenia prac wykończeniowych w lokalach,
  • organizacji sprzątania pobudowlanego w lokalach oraz częściach wspólnych nieruchomości itd.

 

Przygotowanie budynku do oddania
Ustalenie warunków korzystania z nieruchomości i zarządzanie finansami

Ustalenie warunków korzystania z nieruchomości
i zarządzanie finansami

Obszary wspólne, które już niebawem będą stanowić dobro wspólne wspólnoty mieszkaniowej, wymagają odpowiedniego zarządzania. Należy ustalić zasady korzystania z nich i wysokość opłat za ich utrzymanie. Pomagamy na tym etapie, służąc naszym doświadczeniem i wiedzą. Wdrażamy kompleksowy system konserwacji prewencyjnej, której celem jest utrzymanie wysokiej sprawności techniczno-użytkowej budynków, przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów z tym związanych.

Kontakt z właścicielami i planowanie powstania wspólnoty mieszkaniowej

Dobra komunikacja z przyszłymi właścicielami to podstawa. Usprawniamy przepływ informacji, pilnujemy, aby proces zasiedlania budynku przebiegał sprawnie i bezkonfliktowo. Wszystko po to, aby już niebawem mogła powstać wspólnota mieszkaniowa.

Kontakt z właścicielami i planowanie powstania wspólnoty mieszkaniowej
Przygotowanie dokumentów

Przygotowanie dokumentów

Wspólnota mieszkaniowa musi zostać formalnie zarejestrowana i posiadać odpowiednie dokumenty. Jako zarządca przygotowujemy je, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.  Po powstaniu wspólnoty proponujemy przyjęcie przez właścicieli w formie uchwał szeregu rozwiązań usprawniających bieżące funkcjonowanie nieruchomości.

Oferta dla deweloperów – korzyści ze współpracy

Pewność

Pewność, że wszystkie zadania wynikające z umowy oraz przepisów prawa zostaną wypełnione – terminowo, profesjonalnie i rzetelnie.

Renoma

Renoma, jaką daje współpraca z dużą, niezależną i rozpoznawalną na lokalnym rynku firmą zarządzającą nieruchomościami.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wynikające ze stosowania sprawdzonych rozwiązań w zakresie technicznego oraz eksploatacyjnego utrzymania nieruchomości.

Oszczędność

Jako doświadczona firma, jesteśmy w stanie negocjować najkorzystniejsze stawki za utrzymanie czystości, pielęgnację zieleni, serwis wind i innych urządzeń, przeglądy techniczne, a także naprawy i konserwacje.

Oferta dla dewelopera

Obsługujemy nieruchomości z Poznania i okolic. Postaw na doświadczoną i profesjonalną firmę, specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami!

Copyright © 2023. All rights reserved. | Wdrożenie: Click 360 

Scroll to Top