Zarządzanie najmem

Kompleksowa opieka nad
wynajmowaną nieruchomością

Oferujemy kompleksowe przygotowanie nieruchomości przeznaczonej na wynajem oraz wsparcie lub zastępstwo przy poszukiwaniu najemcy i podpisywaniu umowy najmu. Przeprowadzamy kontrole stanu lokalu, monitorujemy dokonywanie płatności przez najemcę oraz wykonujemy niezbędne naprawy. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać!

Kompleksowa opieka nad wynajmowaną nieruchomością

Skorzystaj z naszego wsparcia w zarządzaniu najmem

Jeśli potrzebujesz rzetelnego i zawsze niezawodnego wsparcia w zarządzaniu – świetnie trafiłeś! Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie najmu nieruchomości. Powierz nam nadzór nad Twoim mieszkaniem czy lokalem i ciesz się korzyściami płynącymi z bezpiecznego i legalnego najmu nieruchomości. 

5

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu

Pomagamy w odpowiednim przygotowaniu nieruchomości, aby była gotowa do zamieszkania. Służymy radą w zakresie ustalenia optymalnej wysokości czynszu najmu, bazując na naszym szerokim doświadczeniu i doskonałej znajomości branży mieszkaniowej. Wspieramy w działaniach reklamowych i znalezieniu najlepszego najemcy.

11 1

Wybór odpowiednich najemców

Wybór kandydatów to niełatwe zadanie, w końcu oddajemy w ich ręce naszą nieruchomość na dłuży okres. Mając to na uwadze, pomagamy w selekcji zgłoszeń, organizujemy pokazy nieruchomości dla potencjalnych najemców, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne.

18

Podpisanie umowy

Kompleksowo pomagamy w przygotowaniu umowy, tak aby możliwie skutecznie chroniła interes właściciela nieruchomości i była zgodna z aktualnymi przepisami prawa.

14

Przekazanie nieruchomości

Uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości i sporządzeniu protokołu zdawczoodbiorczego. Przyłożenie należytej uwagi do tego etapu to mniej potencjalnych problemów w przyszłości!

16

Zarządzanie najmem

Rozwiązujemy bieżące problemy, reagujemy na usterki, awarie i inne sytuacje kryzysowe. Monitorujemy terminowość płatności, a jeśli to konieczne – egzekwujemy zaległe należności. Trzymamy rękę na pulsie przez cały okres najmu, abyś Ty mógł spać spokojnie.

29

Zakończenie umowy najmu

Pomagamy przygotować się do zakończenia umowy. Dokonujemy niezbędnych przeglądów nieruchomości po zakończonym najmie oraz ewentualnych napraw. Rozliczamy kaucję i przygotowujemy nieruchomość do dalszego wynajmu, jeśli taka jest Twoja decyzja.

ZARZĄDZANIE NAJMEM, CO ZYSKUJESZ?

Korzyści ze współpracy

Pewność

Pewność, że wszystkie obowiązki wynikające z przepisów prawa zostaną wypełnione – terminowo, profesjonalnie i rzetelnie.

Gwarancje

Gwarancję jakości wykonywanych przez nas zadań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wynikające z odpowiedniej konserwacji, przeglądami technicznymi oraz nadzorem nad lokalem.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu, który możesz spożytkować na odpoczynek i realizowanie zainteresowań w zaciszu swojego wymarzonego domu – my zadbamy w tym czasie o resztę.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy – jako doświadczona firma, jesteśmy w stanie negocjować najkorzystniejsze stawki. Optymalizujemy koszty wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Transparentność

Transparentność w zakresie prowadzenie rozliczeń finansowych, negocjowania warunków najmu oraz udostępniania dokumentów.

Zarządzanie najmem Poznań

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania zainteresowanym wynajmem – jesteśmy dla Ciebie! Oddeleguj nam żmudne obowiązki związane z najmem, na każdym jego etapie. Obsługujemy nieruchomości z Poznania i okolic.

Copyright © 2023. All rights reserved. | Wdrożenie: Click 360 

Scroll to Top